Autor: Jaroslav Rebec

Celý příspěvek | Rubrika: Sezóna 2015 - 2016 | Komentářů: 0

Zvírotice udolaly v hokejovém finále tým Genemusic

3. 4. 2016

SEDLČANY Na zimním stadionu se ve finále první ligy dlouhodobé pohárové soutěže amatérských hokejistů v sobotu 2. dubna utkali hráči Zvírotic s týmem Genemusic z Benešovska. Po dramatickém průběhu hry Zvírotice vyhrály 4:3.

Zvírotice ve finále obhájily loňský titul

3. 4. 2016

SEDLČANY – Finálové utkání 1. ligy zakončilo v sobotu 2. dubna na zimním stadionu 11. ročník hokejového Hobby turnaje. Zároveň výsledek souboje mužstev Genemusic a River Boys Zvírotice určil celkového vítěze a ročního držitele putovního poháru starosty města. Papírovým favoritem bylo v tomto utkání mužstvo Zvírotic, které ve vzájemných zápasech v letošním ročníku doposud jednou zvítězilo a jednou remizovalo. Hráči Zvírotic nezaváhali ani ve finálovém souboji a porazili benešovský Genemusic 4:3 (1:2, 0:0, 3:1).

PLAY OFF 2015/2016

2. 4. 2016

Obhájíme to? ... uvidíme :-)

1. 4. 2016

O pohár se utkají poslední dva vítězové

28. 3. 2016

SEDLČANY – Počínaje velikonočním pondělím 29. března vstoupil jedenáctý ročník hokejového Hobby turnaje do závěrečných bojů o postup do finále jednotlivých lig. Největším pondělním tahákem se staly semifinálové zápasy 1. ligy. V nich nejprve vítěz 6. ročníku Rožmitál pod Třemšínem prohrál s dvojnásobným pohárovým vítězem River Boys Zvírotice až po samostatných nájezdech 1:2 (1:1, 0:0, 0:0). Večer se pak o postup do velkého finále utkal vítěz 9. ročníku tým Genemusic s dosud nejúspěšnějším pohárovým mužstvem v historii turnaje, Starou gardou Štětkovice. Také toto utkání skončilo v normální hrací době nerozhodně 3:3 (1:1, 2:2, 0:0), v samostatných nájezdech bylo šťastnější mužstvo Genemusic.

Pár z nás si zahrálo Válec Cup 2016 !

26. 3. 2016

Velikonoční semifinále !

23. 3. 2016

Dloudobá část soutěže byla již tradičně úspěšná

22. 3. 2016

Dlouhodobou část turnaje O pohár starosty města Sedlčan jsme zvládli na výbornou. Od začátku soutěže 5.9.2015 jsme podávali vyvážené výkony, které vedly k zisku Prezidentského poháru jedno kolo před koncem soutěže. Nyní čekáme na semifinálového soupeře, kterým bude jeden z týmů DSK Daleké Dušníky, Kačeři Příčovy nebo Rožmitál p. Třemšínem.