Úvodní strana

Příspěvky

Dloudobá část soutěže byla úspěšná

26. 3. 2015

Dlouhodobou část turnaje O pohár starosty města Sedlčan jsme zvládli na výbornou. Od začátku soutěže 6.9.2014 jsme podávali vyvážené výkony, které vedly k zisku Prezidentského poháru 4 kola před koncem soutěže. Poslední zápas jsme odehráli 22.3.2015 a nyní čekáme na semifinálového soupeře, kterým bude jeden z týmů DSK Daleké Dušníky, Kňovice, Bubák Chlum nebo Rožmitál p. Třemšínem.

Celý příspěvek | Rubrika: Sezóna 2014 - 2015 | Komentářů: 0

Výsledky nižších hokejových soutěží

28. 1. 2015

Příbramsko - V meziokresním přeboru prohrála Obecnice na ledě Solopisk, zatímco HK 99 vysoko porazil Mníšek. V Sedlčanech vrcholí zápasy v jednotlivých ligách a v příbramské hobby lize jsou známi semifinalisté.

Hobby turnaj vstoupil do střední části

26. 12. 2014

SEDLČANY – Jubilejní desátý ročník sportovně-rekreačního hokejového Hobby turnaje o pohár starosty města vstoupil do druhé části. Základní skupinu A vyhrálo bez ztráty jediného bodu mužstvo River Boys Zvírotice. Prvenství ve skupině B patří mužstvo AHC Nový Knín. Prvních sedm mužstev skupiny A bude v další fázi turnaje hrát zápasy 1. ligy, dalších sedm se pak utká mezi sebou v 2. lize. Podobná situace je také po základní části skupiny B. Horní polovina mužstev tabulky si zahraje v 3. lize, zbytek pak v lize čtvrté.

Krásné prožití Vánočních svátků a šťastný nový rok

24. 12. 2014

Komise Staré gardě anulovala výsledky

19. 11. 2014

SEDLČANY – Desátý ročník Hobby turnaje má za sebou od svého zahájení 6. září hodně přes stovku odehraných zápasů. Skupinu A zatím suverénně vede mužstvo River Boys Zvírotice, které dosud neokusilo hořkost porážky.

Opět bude naším hlavním mecenášem Dorys

18. 9. 2014

Startuje 10. ročník pohárového turnaje

5. 9. 2014

SEDLČANY – Fanoušci ledního hokeje už mohou pomalu začít ladit své vuvuzely a bubny, hokejisté začít brousit brusle. V sobotu 6. září totiž startuje na zimním stadionu v Sedlčanech jubilejní 10. ročník sportovně-rekreačního turnaje v ledním hokeji o pohár starosty města Sedlčan.

Do nové sezóny s radostí a vítězně

2. 9. 2014

Na úvod sezóny jsme se účastnili turnaje k příležitosti zahájení sezóny 2014/2015. Turnaj byl také organizován jako charitativní akce pro Jakuba Skotnicu, který od narození bojuje s nepřízní osudu. Proto i my jsme měli radost, když při vyhlašování výsledků bylo Jakubovi předáno dětské kolo.

Kauza sedlčanského zimního stadionu míří do ztracena

15. 5. 2014

Pohárová komise byla nucena v závěru 9. ročníku soutěže vyřknout dosud nevídaný ortel...

Celý příspěvek | Rubrika: Sezóna 2013 - 2014 | Komentářů: 0

Putovní pohár zamířil na Benešovsko

6. 4. 2014

SEDLČANY – Devátý ročník sportovně-rekreačního hobby turnaje v ledním hokeji se stal v sobotu 5. dubna v podvečer minulostí. Ještě předtím se však před solidně zaplněnou halou sedlčanského zimního stadionu hrálo odvetné finálové utkání 1. turnajové ligy mezi mužstvy Stará garda Štětkovice – Genemusic. V něm i podruhé zvítězili hokejisté hrající pod hlavičkou Genemusic 7:2 (3:1, 1:1, 3:0) a stali se tak poprvé celkovými vítězi 1. ligy sedlčanského hobby turnaje a zároveň držiteli putovního poháru starosty města Sedlčan.