Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bez ztráty bodu jsou v poháru jen Čerti

4. 11. 2013

 SEDLČANY – Devátý ročník hokejového Hobby turnaje o pohár starosty města má odehránu necelou polovinu zápasů v dvou základních skupinách. V těch se na sedlčanském zimním stadionu navzájem utkávají mužstva bez rozdílu výkonnosti. Teprve po odehrání všech zápasů ve skupinách se týmy podle výsledků rozdělí do čtyř výkonnostních lig. Po prodlouženém víkendu se mohou prozatímním titulem neporazitelnosti chlubit už jen hráči amatérského týmu Čerti Křepenice.

 

Skupinu A vede po sedmi odehraných zápasech a náskokem dvou bodů vítěz minulého ročníku River Boys Zvírotice. Ten doposud okusil jen jedenkrát hořkost porážky, kterou zvírotickým Boys uštědřil právě loňský finalista, mužstvo Rožmitálu pod Třemšínem. Tabulka skupiny A je hodně vyrovnaná, mezi druhými Kňovicemi a osmým Bubákem Chlum je rozdíl dvou bodů. U dna této skupiny stále zůstává bez bodu na 16. místě Citroën Drásov, o mnoho lépe se nedaří ani mužstvům Domino a Žabákům ze Solopysk na předposledních dvou místech.

 

V patnáctičlenné skupině B je v čele mužstvo Čerti Křepenice s dvanácti body, Medvědi na druhém místě mají bodů deset a třetí Miličín osm. Oba týmy doposud jen jednou prohrály, Miličín má zápas k dobru. Nedaří se zatím Ševcům z Nového Knína, kteří mají na 12. místě, stejně jako třináctý Novit Neveklov tři body. Svému názvu nejsou zatím poplatní ani Draci s dvěma body na 14. místě a tabulku uzavírá také s dvěma body Rumola. Výsledky mužstev v obou základních skupinách jsou pro týmy důležité. Nejenže budou mít vliv na rozdělení do pohárových lig, ale vzájemná utkání se do těchto lig přenesou.

Zdroj: Sedlčanský kurýr