Zápas s HC Genemusic byl hokejovým svátkem

1. 2. 2013

Sedlčanská I. hobby liga HC Genemusic Benešov : HC RiverBoys Zvírotice – 8:11 (2:4, 2:4, 4:3).

Do utkání o 1. místo v tabulce nastoupily oba týmy v téměř optimálních sestavách. Benešovští hokejisté v čele s Danielem Svobodou doslova vlétli do utkání a ujali se vedení 2:0. Po krásných akcích se ale zvírotickým podařilo otočit skóre na 2:4 a do konce 2. třetiny až na 4:8. Do třetí třetiny vstoupili šťastněji „muzikanti“ a snížili na 7:8. Vlna úspěšných střel se přelila na hokejky RiverBoys a stav na ukazateli se změnil na 7:11. Genemusic pak už jen zkorigovali na 8:11.

Byli jsme svědkem slušně a s plným nasazením hraného utkání. Bylo k vidění plno krásných akcí včetně proměněného trestného střílení, divákům se muselo utkání líbit, zkrátka to byla oslava hobby hokeje na zimním stadionu v Sedlčanech.

Sestava HC Riverboys Zvírotice: Matějka – Eisenreich, Avdiyenko – Lukšan, Řanda – Huml, Tylich, Kutiš – Usov, Belej, Dudukin – Větrovský, Dastlik, Hájek – Sedláček, Kofroň
trenér: Pavel Tylich.

Branky HC Genemusic Benešov: Svoboda 4, Ferančík 2, Pazourek, Prášil
Branky HC River Boys Zvírotice: Dudukin 3, Tylich 2, Dastlik 2, Avdiyenko, Usov, Kutiš, Huml
Vyloučení: 3:5.