Premiéra

Dne 3.9. 2011 hokejový tým HC River Boys Zvírotice, zahájil novou sezónu hned zaslouženou výhrou.
Hoši z týmu doslova převálcovali tým Blackmilk Sedlčany s výborným výsledkem 9:1. Poskytli tak všem svým fanouškům úžasnou podívanou. První gól uštědřil protihráčům Daniel Suk. Následovali další střely do soupeřovy branky. Milan Hájek kapitán mužstva skóroval hned dvakrát. Stejně dobrý výkon předvedli hráči Petr Tylich a František Větrovský. Po jednom gólu soupeře podarovali Michal Šedivý a Maksim Dudukin.
Soupeř nevyužil šanci, kdy hráli v přesile. Naši hráči strávili na trestné lavici celkem 10 minut, oproti soupeřovým 4 minutám. Výhra byla nepochybně zasloužená a zvírotické mužstvo ukázalo svojí výbornou kondici.
Všichni hráči i fanoušci si přejí, aby tento výborný výkon opakovali příští víkend v zápasu se svým největším soupeřem, týmem z Rožmitálu pod Třemšínem.