Druhé kolo s HC Rožmitál pod Třemšínem

21. 12. 2011

Očekávaný zápas s Rožmitálem dopadl nad očekávání hráčů i fanoušků. Výhra 4:0 byla opravdu zaslouženou.

Pěknou podívanou na příkladnou hokejovou hru, bohužel zkazili někteří protihráči, kteří nesnesli pomyšlení na prohru.

Střelci zápasu byli: Kamil Benko, dvakrát Lukáš Pejsar a Petr Tylich.

Dá se říct, že celý zápas jsme hráli na přesilovku. Tvrdé zákroky soupeře ho drželi téměř celý zápas na lavičce trestů.

Na lavičce trestů jsme byli pouze 4 minuty, soupeř strávil na lavičce trestů neuvěřitelných 77 minut.

Trenér Pavel Tylich o zápase řekl: ,, Disciplinovaný výkon všech hráčů zajistil vítězství nad těžkým soupeřem. Škoda, že soupeř neunesl tíži porážky a znehodnotil jinak dobré utkání."

Děkujeme všem hráčům, že se nenechali unést emocemi a nesportovními útoky protihráče.

Příští zápas nás čeká s DSK Dalekými Dušníky  v pátek 23.12. 2011.