Začali jsme aktivně. Hned od úvodních minut jsme soupeře přebruslovali. Několik šancí pochytal Petr Pištěk, bývalý brankář Zvírotic. V 5. minutě však nestačil na akci našeho druhého útoku, kterou zakončil gólem Milan Fiala. Tato branka jakoby spustila brankostroj, kdy v rozmezí mezi 6.-8. minutou jsme vsítili 5 gólů. Postupně se trefili Karel Hřídel, opět Milan Fiala, Milan Hájek, Martin Pilecký. Náš tým hrál s chutí a většinu branek dosáhl po krásných nápaditých, kdy střelci zakončili téměř do prázdných branek Po páté brance střídal Petra Pištěka Míra Nevilda , který několika dobrými zákroky pozastavil brankový příděl . Překonat se ho podařilo až Lukášovi Pejsarovi, který v pozici ležícího střelce zvýšil na 6:0. Třetinu pak zakončil Michal Šedivý, který stanovil skóre 1. třetiny na 7:0.

Po takovéto první třetině každý očekával dvouciferné vysoké vítězství. Bohužel po přeházení  útočných formací se vytratila lehkost při zakončení. Výsledkem bylo několik neproměněných šancí. Jedinou branku ve 2. třetině zaznamenal Petr Tylich.

Poslední třetina se hrála více méně tak, aby se nikdo ze zúčastněných hráčů nezranil. Po přihrávce Petra Tylicha přidal 9. gól ve 36. minutě Patrik Eisenreich. I přes několik šancí se už 10. gól dát nepovedlo. Nikdo z hráčů nebyl schopen vzít na sebe odpovědnost střelce 10. gólu. Což je vzhledem k sobotní plánované týmové akci pochopitelné.

Na závěr je potřeba zmínit, že zápas byl bezchybně odřízen pány Svobodou a Bosákem.

Nyní nás čeká několika týdení volno, další utkání nás čeká až v pátek 31.10., kdy od 22:00 hrajeme proti Dušnikům.

Ohlasy po zápase:

Trenér Pavel Tylich:,, Na dnešní utkání jsme se těšili, protože před dlouhou pauzou jsme se měli sejít téměř kompletní, což se také stalo. Začali jsme na dvě pětky, což se vyplatilo. Dali jsme rychlé góly a i další hráči, kteří se zapojili do hry pomohli. Po sedmém gólu se hra dostala do průměru a tak jsme také zápas dohráli.“

Petr Balík: ,,V první třetině jsme si vystříleli střelecký prach. Další dvě třetiny jsme se jen vezli. Asi poslední zápas s takovým skórem, protože pak už nás čekají samí favorité soutěže. Příště budeme muset hrát celý zápas, ne jen jednu třetinu.“

František Kofroň: ,, Hráli jsme rychlý hokej, akce střídala akci. Škoda že jsem neproměnil svoje šance na vstřelení gólu. Jeden z obránců Blackmilk mě dost nepříjemně před brankou bránil.“