2. 2. 2008

V neděli nás čeká již 3. zápas během 11 dnů. Mužstvo Novitu Neveklov se po špatném vstupu do soutěže šplhá do horních pater druholigové tabulky. Z posledních 3 zápasů dokázali neveklovští vytěžit 4 body, když prohráli pouze s Žabáky Solopysky. Za zmínku určitě stojí výhra 8 : 1 nad Bomba Rovinou. O jejich kvalitě jsme se přesvědčili i my sami v prvním vzájemném zápase. Uklidňující dvougólový náskok jsme získali až na konci druhé třetiny, po zužitkováné přesilové hře 5 : 3. Třetí třetina vyzněla jasně pro nás, protože hráčům Novitu již docházely síly. Zápas totiž odehráli pouze v 10 lidech. Na víkendové utkání se však dá předpokládat, že se soupeř sejde v plné síle.

Nejproduktivnějšími hráči Novitu jsou Tomáš Bednář a Luděk Drahokoupil. Utkání, jak již bylo zmíněno, se hraje v neděli 3. 2. a i čas začátku je po předcházejícím dvěma zápasům velmi příznivý. Začínáme již v 16:30. Po tomto utkání bude následovat opět delší 13 denní pausa. Proto zveme všechny lidi, aby nás i v tomto zápase přišli povzbudit.