Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezóna 2016 - 2017

Příspěvky

Osmička mužstev má už jisté semifinále

30. 3. 2017

SEDLČANY – O první aprílové sobotě vstoupí XII. ročník hokejového Hobby turnaje do závěrečných vyřazovacích bojů. Čtvrtfinálové play-off se týká ve všech výkonnostních ligách mužstev na třetím až šestém místě, první dva týmy základní ligové části postupují rovnou do semifinále. Konkrétně se jedná v 1. lize o týmy Genemusic a River Boys Zvírotice, v druhé lize to jsou Kačeři Příčovy a Žabáci Solopysky, v třetí lize mají jistý postup do semifinále Stará garda Štětkovice B a Ševci Nový Knín a konečně ve 4. lize Miličín a Rumola. První čtvrtfinálové zápasy jsou na programu v sobotu 1. a v neděli 2. dubna, odvety od pondělí 3. do čtvrtka 5. dubna.

 

Prezident nám utekl o bod, ale motivace je větší

30. 3. 2017

Dlouhodobou část turnaje O pohár starosty města Sedlčan jsme zvládli s jistými rezervami...hlavně začátek turnaje nám utekl a po prvních třech prohrách s Genemusic, Štětkovicemi a Rožmitálem jsme se dostali až nevídaně na chvost tabulky. Možná to bylo způsobéné tím, že letos poprvé...

 

XII. ročník turnaje skončí o Bílé sobotě

13. 3. 2017

SEDLČANY – V sobotu 11. března proběhla na zimním stadionu schůzka zástupců jednotlivých mužstev účastníků 12. ročníku hokejového Hobby turnaje. Ta potvrdila návrh rozpisu zápasů jak do konce základní části jednotlivých lig, tak i průběh čtvrtfinálových, semifinálový a finálových utkání. Podle tohoto rozpisu skončí vzájemné zápasy mužstev jednotlivých lig k 31. březnu. Čtvrtfinálové zápasy jsou na programu 1. a 2. dubna, odvety pak od 3. do 6. dubna.

 

PF 2017

23. 12. 2016

Autor Jaroslav Rebec

 
Celý příspěvek | Rubrika: Sezóna 2016 - 2017 | Komentářů: 0