13. 4. 2015

Celý příspěvek | Rubrika: Sezóna 2014 - 2015 | Komentářů: 0

Vítězem 10. ročníku je mužstvo Zvírotic

12. 4. 2015

SEDLČANY – Jubilejní desátý ročník sportovně-rekreačního hobby turnaje v ledním hokeji se stal v sobotu 11. dubna v podvečer minulostí. Ještě předtím se však před průměrně zaplněnou halou sedlčanského zimního stadionu hrálo finálové utkání 1. turnajové ligy mezi nejlepším týmem v základní části mužstvem River Boys Zvírotce a loňským vítězem a obhájcem poháru týmem Genemusic. V něm zvítězili hokejisté Zvírotic 8:7 (3:1, 1:3, 4:3) a stali se tak historicky podruhé celkovými vítězi 1. ligy sedlčanského hobby turnaje a zároveň držiteli putovního poháru starosty města Sedlčan.

PLAY OFF 2014/2015

11. 4. 2015

A jdeme do finále

10. 4. 2015

V Sedlčanech vrcholí dlouhodobá hokejová soutěž

8. 4. 2015

Sedlčany – Dlouhodobý hokejový turnaj O pohár starosty města Sedlčany tento týden vyvrcholí čtyřmi finálovými zápasy. V nejvyšší a nejnižší lize se o titul střetnou týmy, které se v základní části umístily na první a druhé příčce. Ve druhé a třetí lize pak semifinálovými zápasy prošli nejlépe vítězové základní části a celky ze třetích míst.

Pohár: Na programu jsou už jen finále

7. 4. 2015

SEDLČANY – Jubilejní 10. ročník hokejového Hobby turnaje se už brzy stane minulostí. Od pátku 3. do neděle 5. dubna se na sedlčanském zimním stadionu hrály semifinálové zápasy všech čtyř výkonnostních lig turnajového ročníku 2014/2015. Již v pátek večer tak byly známy první finalisté 3. a 4. ligy. Na své finálové soupeře si však tým Draci, který porazil v semifinále 4. ligy Tučňáky 3:1 a ve 3. lize Domino, které zvítězilo nad Miličínem 4:3, musely počkat do soboty. Po sobotním večeru už bylo jasné, že ve středu 8. dubna od 18.30 hod. proti sobě nastoupí ve finále 4. ligy týmy Draci a Novit Neveklov, který v sobotu porazil sedlčanské Medvědy 11:5. Finálovým soupeřem Domina se po sobotní výhře 7:1 nad AHC Nový Knín staly Dublovice. Finále 3. ligy se hraje ve čtvrtek 9. dubna též od půl sedmé večer.

Hokejový pohár zná první semifinalisty

26. 3. 2015

SEDLČANY - Počínaje sobotou 28. března vstupuje jubilejní desátý ročník hokejového Hobby turnaje do závěrečných vyřazovacích bojů. Čtvrtfinálové play-off se týká ve všech výkonnostních ligách mužstev na druhém až sedmém místě, vítězové základní ligové části postupují rovnou do semifinále. Konkrétně se jedná v 1. lize o mužstvo River Boys Zvírotice, druholigovou Starou gardu Štětkovice, třetiligový tým Domino a stejně tak ve 4. lize o vítězné mužstvo Draci.

Dloudobá část soutěže byla úspěšná

26. 3. 2015

Dlouhodobou část turnaje O pohár starosty města Sedlčan jsme zvládli na výbornou. Od začátku soutěže 6.9.2014 jsme podávali vyvážené výkony, které vedly k zisku Prezidentského poháru 4 kola před koncem soutěže. Poslední zápas jsme odehráli 22.3.2015 a nyní čekáme na semifinálového soupeře, kterým bude jeden z týmů DSK Daleké Dušníky, Kňovice, Bubák Chlum nebo Rožmitál p. Třemšínem.

Výsledky nižších hokejových soutěží

28. 1. 2015

Příbramsko - V meziokresním přeboru prohrála Obecnice na ledě Solopisk, zatímco HK 99 vysoko porazil Mníšek. V Sedlčanech vrcholí zápasy v jednotlivých ligách a v příbramské hobby lize jsou známi semifinalisté.

Hobby turnaj vstoupil do střední části

26. 12. 2014

SEDLČANY – Jubilejní desátý ročník sportovně-rekreačního hokejového Hobby turnaje o pohár starosty města vstoupil do druhé části. Základní skupinu A vyhrálo bez ztráty jediného bodu mužstvo River Boys Zvírotice. Prvenství ve skupině B patří mužstvo AHC Nový Knín. Prvních sedm mužstev skupiny A bude v další fázi turnaje hrát zápasy 1. ligy, dalších sedm se pak utká mezi sebou v 2. lize. Podobná situace je také po základní části skupiny B. Horní polovina mužstev tabulky si zahraje v 3. lize, zbytek pak v lize čtvrté.