3. ligu vyhráli Čerti, 4. ligu Stará garda B

3. 4. 2014

SEDLČANY – Na ledě sedlčanského zimního stadionu se ve středu hrálo odvetné finálové utkání turnajové 3. ligy mezi mužstvy AHC Nový Knín a Čerti Křepenice. Oba soupeři se rozešly smírně 5:5, po třetinách 4:1, 1:2, 0:2. Protože v prvním finálovém zápase byly lepší hráči Křepenic, kteří zvítězili v pondělí 31. března nad Novým Knínem 7:4, mohli po odvetě začít slavit. Čerti Křepenice se staly vítězi 3. ligy devátého ročníku Hobby turnaje. Za svůj triumf mužstvo Křepenic získalo nejen pohár určený všem finalistům turnaje, ale také putovní Pohár pro vítěze 3. ligy. Další pohár převezmou křepeničtí hokejisté v sobotu 5. dubna o přestávce odvetného finálového utkání 1. ligy. Bude jím pohár určený nejslušnějšímu týmu základní části celého 9. ročníku sedlčanského rekreačně-sportovního Hobby turnaje.

Čtvrteční podvečer 3. dubna patřil na zimním stadionu v Sedlčanech odvetnému utkání finalistů 4. ligy – mužstvům Novit Neveklov a ‚Béčku‘ Staré garda Štětkovice. V prvním finálovém zápase těchto týmů zvítězili hokejisté Neveklova 5:4, čtvrteční odveta dopadla lépe pro Starou gardu B, která zvítězila 3:0. Mistrem 4. ligy se tak stali hokejisté Staré Gardy Štětkovice B. V pátek je na programu odvetné finálové utkání 2. turnajové ligy STROS vs. SK Votice, celý 9. ročník sedlčanského Hobby turnaj zakončí v sobotu 5. dubna odvetný finálový zápas 1. ligy Stará garda Štěkovice vs. Genemusic.

Zdroj: Sedlčanský kurýr