Druhý zápas v sezóně s HC Blackmilk Sedlčany

V první třetině byl zápas opravdu vyváženy. Do druhé třeniny oba týmy vstupovali s výsledkem 0:0.

V druhé třetině jsme soupře přímo vsázeli 5 krásných gólů. Soupeři se podařilo protlačit puk do branky pouze jednou.

Třetí třenina byla pro soupeře bolestná, jelikož jsme svojí výhru pojistili dalšími dvěmi brankami. Soupeř se ještě snažil, ale podařilo se mu proměnit pouze jednu branku.

Vítězství s velmi slušným výsledkem 7:2 pro hráče i fanoušky bylo přijemným potvrzením kondice hráčů.

Za proměněné branky můžeme poděkovat těmto hráčům: Michalovi Šedivému, Maksimu Dudukinovi, Karlovi Hřídelovi, Patriku Eisenreichovi 2x, Petru Tylichovi a Lukášovi Pejsarovi.

Na trestné lavici jsme strávili 8 minut ze zápasu a soupeř 6 minut.

O zápase řekli:

,,Zápas s Blackmilkem byl po celou první třetinu zcela vyrovnaným duelem, oba brankáři své týmy podrželi a dudíž na ukzateli svítil stav 0:0. Ve druhé třetině jsme supeře přestříleli a rozhodli vývoj celého utkání a odcházeli do poslední třetiny se stavem 5:1. V třetí části jsme celkové vítězství 7:2 potvrdili. Sportu zdar a hokeji zvlášť!" Pavel Tylich.

Prezdident klubu, Ing. Ladislav Eisenreich:

,,Očekávané vítězství River Boys se nerodilo lehce. Tým Black milk nás překvapil dobrým pohybem. Jejich úsilí narušil až gól od modré Michla Šedivého. Postupně jsme posbírali iniciativu. Následovalo hezké sólo Maksima Dudukina a další góly."

Další zápas nás čeká 21.12. 2011 s týmem z  Rožmitálu pod Třemšínem.