Odvetný zápas čtvrtfinále jsme začali impozantně. Pomohlo nám k tomu dvojnásobné vyloučení soupeře, to jsme ve 3. minutě potrestali brankou Martina Náprstka, který využil přihrávky Petra Tylicha. Na 2:0 pak přidal v dobíhající přesilovce 5:4 Karel Hřídel, když nádherně trefil z první přihrávku Martina Náprstka a propálil brankáře Olbramovic podruhé. Až od stavu 2:0 se dostal ke střelbě také soupeř, ale jejich snaha vedená především Petrem Votrubou a Radkem Kutišem ke gólu nevedla. V 15. minutě naopak David Ryšánek opět proměnil přesilovku a bylo to 3:0, asistence Petr Tylich.

Do druhé třetiny se nám díky vybudovanému náskoku šlo daleko uvolněněji, než do úvodu zápasu. Když navíc v 16. minutě opět David Ryšánek a po něm v 18. minutě Martin Náprstek zvýšili už na 5:0, nebylo o postupujícím do semifinále pochyb. Nic na tom nemohla změnit ani branka Petra Votruby, který využil přihrávky Zdeňka Bláhy a snížil na 5:1. Ve 23. minutě nám vrátil 5 gólové vedení díky svému  před brankou Venca Mareš. Skóre 6:1 vydrželo do konce 2. třetiny a to i přesto, že šance ke skórování měla obě mužstva.

Ve třetí třetině převzal střeleckou aktivitu soupeř, neboť mu k tomu pomohly dvě dvojnásobné přesilovky 5:3 v krátkém sledu po sobě, ovšem obě tyto oslabení jsme přestáli bez gólové újmy. Ve 37. minutě, po přihrávce Michala Bernarda, přidal 7. úspěch Lukáš Pejsar. To však ještě nebylo vše, neboť ve 42. minutě si Petr Tylich vyměnil puk s Michalem Šedivým, který zvýšil na 8:1. Stalo se tak opět při přesilové hře. Závěrečné slovo pak patřilo Radku Kutišovi, který upravil na konečných 8:2.

Díky 4 využitým přesilovkám jsme odvetný zápas zvládli na výbornou. Klíčovým momentem celé série bylo pravděpodobně to, že se nám podařilo vyhrát 1. zápas, a to i přesto, že jsme v něm prohrávali už 1:3.

V semifinále se utkáme s týmem Tatranu Stars, který hladce vyřadil Matadory.

Řekli po zápase:

Trenér Pavel Tylich: ,, Druhý zápas se nám dařil hned od začátku. Měli jsme lepší pohyb. Začali jsme dávat góly a soupeř neměl šanci. Děkuji všem hráčům za soustředěný výkon.“

Martin Náprstek: ,, Po dlouhé době to byl pohledný hokej. Od začátku jsme hráli zodpovědně dozadu. Dařili se nám přihrávky a dostávali se často do šancí, které se nám dařilo proměňovat. Po dnešním zápase jsem maximálně spokojen, děkuji všem za dobře odvedenou práci.“

Venca Mareš: ,, Konečně se nám povedlo hrát zápas podle našich představ. Góly jsme dávali po pěkných akcích a zápas se musel líbit fanouškům.“