Úvodní strana

Příspěvky

SK Cetos Příbram - HC River Boys Zvírotice

3. 11. 2011

Státní svátek 28.10. oslavili hoši zvírotického mužstva dalším vítězstvím. Zvítězili nad týmem SK Cetos Příbram 6:0.

Celý příspěvek | Rubrika: Sezóna 2011 - 2012 | Komentářů: 0

HC River Boys Zvírotice - Stars

22. 10. 2011

Zvírotičtí hráči předvedli úžasnou hru plnou gólů. Přímo hvězdný návrat do nové sezóny ukázal František Belej. Ve svém prvním zápase předvedl svojí úžasnou kondici a protihráčům do branky vstřelil tři góly za sebou. Více o zápase čtěte níže.

HC River Boys Zvírotice - HC Kačeři Příčovi

13. 10. 2011

Velmi čistý hokejový zápas. S minimálním vylučováním hráčů. Síly byli tak nějak vyrovnané, o naší výhře rozhodl jediný gól.

Milan Hájek, bavič každým coulem

Sympatického kapitána Milina Hájka jsem vyzpovídala s týdenním zpožděním. Přesto rozhovor s Milanem stál za to. Ti kdo znají Milana ví, že nikdy nezkazí žádnou legraci. Má vždy nový vtip, kterým pobaví všechny okolo.

Celý příspěvek | Rubrika: Rozhovory | Komentářů: 0

HC River Boys Zvírotice - St. gar. Štětkovice

2. 10. 2011

První prohra v sezóně nás zasáhla velmi tvrdě. Silný soupeř nás, tak nějak roznesl na bruslích. Prohráli jsme s nelítostným výsledkem 8:0.

HC River boys Zvírotice – DSK Daleké Dušníky

19. 9. 2011

V neděli 18.9. se zvírotičtí hoši utkali v zápasu proti Dalekým Dušníkům. Zápas byl v do půli druhé třetiny téměř vyrovnán. Tým z Dalekých Dušníků nám počtem gólů těsně šlapal na paty. Po dalším vstřeleném gólu, bylo už téměř jasné, že se staneme vítězi.

Pavel Tylich, sportovec od mládí

19. 9. 2011

Pavel Tylich je prvním „zvírotickým mužem“, kterého jsem vyzpovídala. Odchytila jsem si příjemného trenéra po zápase, v malebném prostředí občerstvovacího zařízení, na zimním stadionu v Sedlčanech. Zkušený trenér mi  ochotně odpověděl na pár otázek, aby poodhalil něco ze svého soukromí. Jak odpovídal na mé otázky? Čtěte níže.

Zvírotice - Rožmitál pod Třemšínem

13. 9. 2011

Druhý zápas s týmem z Rožmitálu pod Třemšínem byl náročný, ale vyhráli jsme. Díky kvalitnímu výkonu brankáře Dušana Matějky a přesným střelám Petra Tylicha.

Premiéra

12. 9. 2011

První zápas s Blackmilkem nebyl pouze naší premiérou v nové sezóně, ale i premiérou naší nové tiskové mluvčí Štěpánky Hlaváčkové, doufám, že se její články budou líbit.